informacne stranky obce BUKOVEC

kontakt na administrátora

bukovec-ke.nazory@post.sk

Kto ma dnes meniny?

Meniny na web

-
-


Rosnička pre Košice

Správy v mozaike

smahu správy

Šport v mozaike

smahu správy

Veštica Izodora

smahu horoskopy

Archív článkov

Od nášho reportéra

Dobrý deň.
Už od nepamätí sa hovorí ,že po zime prichádza najkrajšie obdobie jar a stým spojené prebúdzanie sa prírody ,všetko sa začína prebúdzať či už prvé kvietky zelenať sa tráva a ta krásna jarná vôňa podobne dalo by sa donekonečna opisovať a bájiť ...
Bohužiaľ za posledné dva týždne sa o jarí nedá vôbec hovoriť, stále samý dážď prinajhoršom keď neprší tak stále kropí ,samé prehánky obdobie prinajmenšom pripomínajúce jesenný čas. Existuje pravidlo, že ,, prírode sa rozkázať nedá,, pravidlo ktoré platí už od nepamäti.

ako som spomínal , prírode nerozkážeš ale človeku (áno),Mojou dnešnou myšlienkou ktorú píšem , je sa pozastaviť nad problémom ktorí sužuje v poslednom čase ľudí nielen na Slovensku ale aj v našej dedine. POČASIE, ktoré nám nielen uberá na nálade ,ale robí aj vrásky a problémy, občanom Bukovca
Dážď a voda je to s čím poniektorí občania bojujú a poniektorí svojím úsilím ,nezvládajú situáciu riešiť , tak im neostáva nič iné ,ako sa obrátiť na pomoc iných ,,obecný úrad,, a žiadať o pomoc, či sa im vyjde ústretovo a poskytne pomoc , je zrejme vidno na výsledku , že aká taká kanalizácia ,ak nejaká je ,jarky , žľaby a
odklony na dažďovú vodu sú absolútne nefunkčné zarastené trávou a prinajhoršom upcháte do slová s komunikačných ciest sa stali potoky otázka prečo ? tak na to si vie asi dať odpoveď.

Pán starosta sa buď málo prechádza po dedine alebo ak je upozornený na problém tak asi ešte stále existujú výhovorky, ktorými každý človek je obdarení ,a sú nekonečné ako vesmír .
Bol by som rád keby sa pán starosta vyjadril ako to mieni riešiť taký to problém ktorý je momentálne. Do budúcnosti , sa tento problém môže prehĺbiť ešte viac a nechcem privolávať katastrofy ,ale už dnes stačí ,vidieť kdekoľvek sa prejdete zaplavené polia ,pozemky a nie to ešte domy.
Verím ,že zastupiteľstvo si nájde čas na riešenie tohto problému a že nájde alternatívu ,ktorou by len pomohli a skvalitnili ,príjemne bývanie v obci.
a nakoniec asi len taký citát.
Cesta od slov k činom vedie u niekoho cez milióny slov,
dúfam že to nebude platiť u našich kompetentných.

 

Žádné komentáře
 
Copyright(c) Dizajn Panci 2009 Webmajster